Ve 23. kole 1. dorostenecké ligy se střetly týmy FC Viktoria Plzeň s Teplicemi. Úvod zápasu přinesl hned vedoucí branku domácích když se důrazně hlavou prosadil Černý v souboji s brankařem Lukáčem a stoperem Filipem.

Ve 23. kole 1. dorostenecké ligy se střetly týmy FC Viktoria Plzeň s Teplicemi. Úvod zápasu přinesl hned vedoucí branku domácích když se důrazně hlavou prosadil Černý v souboji s brankařem Lukáčem a stoperem Filipem.

V 15. minutě měl Černý znovu velkou šanci, ale zakončení prováhal. Hosté měli možnost na vyrovnání ve 21. minutě, ale Strada branku netrefil. V nastavení prvního poločasu měli tepličtí šanci, ale Brych jejich pokus nadvakrát vyřešil. Z protiútoku mohl navýšit skóre domácích Hvězda po přihrávce Hradeckého, ale v gólové příležitosti branku přestřelil.

V nástupu do druhého poločasu hosté vyrovnali, ve 47. minutě se prosadil tečí Kulhánek a nedal Brychovi šanci. Chvíli na to vystřelil Černý, ale pouze do rukavic teplického brankaře. V 53. minutě si narazili míč ve vápně Krčál a Hradecký, ale zakončení Krčála ke gólu nevedlo. V 69. minutě se nešastně odrazil míč od Mlynaříka do šance teplických a po kolmé přihrávce se v samostatném nájezdu ze strany prosadil Kukačka a upravil na konečných 1:2.

„Na šance vyrovnané utkání, kdy hosté byli šastnější v zakončení a vstřelili dvě branky. My jsme za stavu 1:0 měli dvě vyložené příležitosti k navýšení skóre,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.