”V tzv. „anglickém týdnu“ nás  ve třetím utkání během osmi dnů čekalo derby s FC Rokycany. Pro nás velmi důležité utkání, na které mužstvo absolvovalo speciální...

"V tzv. „anglickém týdnu“ nás  ve třetím utkání během osmi dnů čekalo derby s FC Rokycany. Pro nás velmi důležité utkání, na které mužstvo absolvovalo speciální přípravu. Úvodní minuty zápasu byly z naší strany trochu opatrnější, ale už v 7. minutě se dostal za obranu hostů Končal a vedli jsme 1 : 0. Soupeř se následně snažil o tlak, ale v obranné fázi kluci navázali na předchozí pavel_vitous_trener_small.jpgutkání a bránili velmi pozorně a úspěšně. Naopak naše protiútoky do otevřené obrany Rokycan byly velmi nebezpečné. Z jednoho z nich, když soupeř sehrál špatně ofsajd systém ve 22. minutě, a krásné diagonální přihrávce Palky, se za obranu dostal Černý, který se v takových situacích nemýlí – 2 : 0. Pět minut na to přidal třetí branku opět Končal. Ve druhém poločasu už kluci kontrolovali hru a ve 42. minutě definitivně rozhodl o výsledku hlavou Charvát. Byl to těžký zápas a naše vítězství se nerodilo lehce. Musím však konstatovat, že všichni hráči přistoupili k oběma posledním zápasům velmi zodpovědně. Předváděli celoplošný agresivní presink v obranné fázi s velmi dobrým a rychlým přechodem do útoku. Ve fázích, kdy bylo nutné uklidnit hru se dařila kombinace na jeden dotek. Nicméně chybičky se stále objevují, a na jejich odstranění bude nutné zapracovat. Na hráčích je vidět, že chtějí a to je dobré znamení," okomentoval zápas trenér Pavel Vitouš

U14
FC Viktoria Plzeň - FC Rokycany    4:0
Poločas: 3:0
Branky: 7. min. Končal, 22. min.Černý ( Palka ), 27. min. Končal ( Rusňák ), 42. min. Charvát.
Sestava: Brych - Palka, Michalides, Hejnal, Gren - Choun, Rusňák, Hradecký, Končal - Charvát, Černý. Trenéři: P. Vitouš a F. Houška
Střídání: 43. min. Filipec za Charváta, 52. min. Panuška za Chouna, 55. min. Mlynařík za Černého, 61. min. Domabyl za Hradeckého a Chocholoušek za Palku.