V úvodním utkání bylo přáním dorostenců Viktorie U17 proti Olomouci dobře odstartovat jarní část sezóny, což se povedlo splnit do puntíku.  Hned v 1.min utkání...

V úvodním utkání bylo přáním dorostenců Viktorie U17 proti Olomouci dobře odstartovat jarní část sezóny, což se povedlo splnit do puntíku.  Hned v 1.min utkání vybojoval míč Szedmák a krásným centrem ze strany předložil míč nabíhajícímu Kocourovi, který proměnil (1:0).

Celý první poločas byli domácí velice aktivní a v 10.min zvýšili vedení. „Po faulu na Mandulu proměnil poutový kop Kůžel,“ popisuje situaci trenér Jiří Žilák. V 18.min se po standardní situaci dostal k míči Mandula a pohotově zvýšil již na 3:0. Ve 33.min měli největší příležitost hosté. Po tvrdé střele z přímého kopu skončil míč na břevně Mandousovy branky. Do konce prvního poločasu si již žádný z týmu vážnou příležitost nevytvořil.

„V úvodu druhého poločasu bylo na hráčích Olomouce vidět, že chtějí za každou cenu zkorigovat výsledek utkání a hráli aktivněji než v dějství prvním, ale naše obrana pracoval spolehlivě. Při největších šancích soupeře ve druhém poločase nás jednou zachránila tyč a při střele hostujícího útočníka se vyznamenal brankář Mandous.“ Také viktoriáni měli šance ke vstřelení branky. Možnosti zvýšit náskok nevyužili Hoffmann, který nedosáhl na centr Kocoura a také Mandula, který po Kůželově hlavičce netrefil branku. V závěru se po krásné akci trefil Kůžel, kterému do prázdné branky naservíroval míč Kocour. „Průběh utkání poznamenal nᚠvynikající vstup do utkání. Proti druhému mužstvu tabulky jsme podali kvalitní výkon a zaslouženě jsme zvítězili,“ dodává Žilák.