V utkání dorostencké ligy v kategorii U17 šli viktoriáni do vedení z přímého volného kopu, když branku vsítil Jarina ve 14. minutě po přihrávce Vávry. Poté hra z obou stran postrádala větší přesnost a výsledkem byla převážně hra ve středu hřiště.

V utkání dorostencké ligy v kategorii U17 šli viktoriáni do vedení z přímého volného  kopu, když branku vsítil Jarina ve 14. minutě po přihrávce Vávry. Poté hra z obou stran postrádala větší přesnost a výsledkem byla převážně hra ve středu hřiště.

Do druhé půle šli dorostenci Viktorie s odhodláním zkvalitnit útočnou hru a zvýšit náskok. To se podařilo již ve 44. minutě, kdy zahrávali pokutový kop a Černý se nemýlil – 2:0. Deset minut na to již vedli o tři branky. Tentokrát z rohového kopu, kdy centroval Černý a Jarina dal branku – 3:0. Svůj druhý gól v zápase vstřelil Černý v 64. minutě po akci z levé strany a finální přihrávce Vávry. Soupeř své zbraně nesložil a dokázal dvakrát snížit až na konečný stav 4:2, když obě branky vsítil po rohových kopech, kde viktoriáni špatně obsadili své protihráče.

"Ačkoli jsme vyhráli, nejsme spokojeni. V této věkové kategorii nám jde především o herní projev a ten v tomto utkání dobrý nebyl. Tři branky jsme dali po zmíněných standardních situacích, což není kreativně vyřešená herní situace, o kterou nám jde především!!! Přechodová fáze postrádala přesnost, rychlost a důvtip. Víme, že kluci jsou schopni odehrát kvalitativně daleko lepší zápas než byl tento. V příštím kole zajíždíme do Prahy na Spartu a věříme mužstvu, že již zde prokáže své schopnosti a dovednosti a že naše hra bude opět fanouškům tzv. „chutnat“," komentoval zápas trenér Jakub Havránek.