V posledním utkání sezony 1. ligy mladšího dorostu hráli domácí Viktoriáni s Baníkem Ostrava, zápas se hrál za těžkých podmínek na hřišti v Luční ulici. Ve 4. minutě zatáhl...

Ve 4. minutě zatáhl míč po levé straně Kocour, odcentroval na Aubrechta jeho střelu z dobré pozice zblokoval obránce hostů na rohový kop. Ve 23. minutě zahrávali domácí rohový kop, po závaru v pokutovém území vše vyřešil brankař Goj. Ve 26. minutě se po levé straně protáhl Hnát, jeho centr však v pokutovém území nikoho nenašel. Ve 33. minutě zahrávali ostravští rohový kop n který nejvýše vyskočil ostravský útočník a hlavou poslal míč do branky, který vyhlavičkoval dobře postavený Aubrecht. Ve druhém poločase kohout_jiri_trener_small.jpgse do první šance dostali hosté z Ostravy, ale jejich šanci zastavil pomezní rozhodčí. V 54. minutě domácí prohráli souboj ve středu hřiště k míči se dostal střídající Repa, narazil si míč s Musilem vyhnul se domácímu Kyselovi a střelou od tyče Ciprovy branky otevřel skóre 0:1. V 57. minutě se dostal ke střele Aubrecht, jeho střelu hosté zblokovali na rohový kop. V 57. minutě se opřel do míče Hnát, brankař Goj byl na místě. V 65. minutě se Kocour protáhl kolem dvou hráčů Ostravy jeho průnik zastavil výběhem pozorný Goj. V 68. minutě se uvolnil Pěnička, ale jeho střela brankou neskončila. V 78. minutě se po centru Beránka dostal k míči dříve obránce hostů, odvrátil na rohový kop, který zahrával Kubek, na míč nejvýše vyskočil Kocour a hlavou minul branku Goje pouze o milimetry. V 82. minutě zahrával Aubrecht standardní situaci po faulu na Kubka, míč poslal na hlavu Kysely, který v pádu lehce tečoval, Goj míč neudržel a volný Demjan vyrovnal na konečných 1:1.

"Remíza je vzhledem k průběhu utkání zasloužená pro oba týmy, my jsme byli první poločas lepším týmem, po přestávce tomu bylo naopak. V závěru jsme hosty přitlačili díky standardním situacím a vyrovnali," uvedl po utkání trenér Jiří Kohout