Ve 13. kole sehráli Viktoriáni U19 mistrovský zápas se soupeřem ze Zlína. Domácí hráči byli od začátku zápasu aktivnější, ale první vážnější situaci měl soupeř, když v 5. minutě zahrával standardní situaci a na zadní tyči hlavičkoval hostující útočník nad branku.

Ve 13. kole sehráli Viktoriáni U19 mistrovský zápas se soupeřem ze Zlína. Domácí hráči byli od začátku zápasu aktivnější, ale první vážnější situaci měl soupeř, když v 5. minutě zahrával standardní situaci a na zadní tyči hlavičkoval hostující útočník nad branku.

V 8. minutě byl blízko úvodní branky Kůžel, když ho ideálně v pokutovém území našel Hoffmann, ale jeho zakončení gólový efekt nepřineslo. Ve 21. minutě se na hranici vápna uvolnil Hoffmann, jeho střela z dobré pozice těsně minula branku Zlína. Ve 35. minutě zatáhnul míč Hrubý našel v pokutovém území Chmiela, který se uvolnil od obránce a střelou na zadní tyč otevřel skóre 1:0.

Ve druhém poločasu se nejprve uvolnil v pokutovém území zlínský Postava, ale Mandous byl připravený. V 53. minutě stál na konci kombinační akce středem hřiště Kůžel, který sám před brankařem Dobešem netrefil branku. Gólovou pojistku přidal v 59. minutě Kůžel po přihrávce Krmenčíka střelou z 22 – ti metrů k tyči, 2:0. V dalším průběhu zápasu si domácí vypracovali několik slibných příležitostí, které však brankou neskončily.

"Soupeř nepřijel s defenzivní taktikou, a tak se hrál otevřený zápas, ve kterém jsme měli více šancí a herně navrch. V začátku druhé půle nás při šanci Zlína podržel brankař Mandous," komentoval zápas trenér Jiří Kohout

FC Viktoria Plzeň – FC Tescoma Zlín 2:0
Poločas: 1:0
Sestava:  Mandous – Vachovec, Růžička, Kováč, Hrubý – Kůžel, Filinger, Hrošovský – Krmenčík (84.Vrhel), Chmiel (76. Kocour), Hoffmann