V zápase 28.kola I. dorostenecké ligy cestovali viktoriáni U19 na hřiště do Zlína. Úvod zápasu přinesl aktivitu hostů a již ve třetí minutě po akci Kratochvíla vykopával míč z prázdné branky obránce domácích. Gólový moment přišel ve 26.minutě povedenou kombinaci a přihrávku Doležala zakončil střelou k tyči Šíša.

V zápase 28.kola I. dorostenecké ligy cestovali viktoriáni U19 na hřiště do Zlína. Úvod zápasu přinesl aktivitu hostů a již ve třetí minutě po akci Kratochvíla vykopával míč z prázdné branky obránce domácích. Gólový moment přišel ve 26.minutě povedenou kombinaci a přihrávku Doležala zakončil střelou k tyči Šíša.

Domácí odpověděli ve 32. minutě, rychlý protiútok zakončil střelou pod břevno Heger a srovnal na 1:1. Ve druhé půli nejprve zahrozili domácí v 50. minutě střelou do tyče. Gólově se však prosadili hosté, Šíša našel přihrávkou Hrdličku, který překonal brankaře Švece. Domácí poté hru otevřeli a hosté se dostávali k rychlým brejkům, z nich měli šance Doležal a především Hrdlička, kterého vychytal Švec. Domácí srovnali v 81.minutě když se po rohovém kopu prosadil Pavlíček. Závěrečnou šanci Sýse zlikvidoval domácí brankař.

Fastav Zlín - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
Branky Viktorie: Šíša, Hrdlička
Sestava: Švihořík – Palka (88.Bešta), Čihák, Piroch (46.Denk), Lešek – Doležal (80.Sýs), Mariánu, Soroka (46.Hrdlička) – Šíša, Kratochvíl, Mlynařík. Trenéři: Kohout, Schveinert