V posledním kole 1. dorostenecké ligy zavítala na hřiště v Luční ulici Mladá Boleslav. Potkali se dva sousedé v tabulce a zápas byl přímým soubojem o čtvrtou příčku.

V posledním kole 1. dorostenecké ligy zavítala na hřiště v Luční ulici Mladá Boleslav. Potkali se dva sousedé v tabulce a zápas byl přímým soubojem o čtvrtou příčku.

Domácí začali zápas aktivně a brzy se usadili na soupeřově polovině. Vytvořili si i dostatek střeleckých příležitostí. Ve 22. minutě se v pokutovém území uvolnil Mandula, jeho lob přes brankaře Pánka, našel Beránka, který zblízka trefil tyč odkryté branky. Ve 24. minutě vyřešili dobře rychlý protiútok Štípek s Krmenčíkem, ale Krmenčík v samostatném nájezdu trefil vybíhajícího brankaře. Ve 30. minutě uvolnil Hrošovský za obranu Beránka, jeho vyložená šance skončila vedle tyče Boleslavské branky. Ve 40. minutě už se domácí radovali, Beránek našel centrem Mandulu, který hlavou otevřel skóre.

Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Domácí znovu zatlačili soupeře do defenzivi. Ve 47. minutě promarnil další brankovou příležitost Krmenčík, když zakončil do brankaře. V 52. minutě znovu v akci Krmenčík, po Kubkově přihrávce, ale míč se zastavil na brankové čáře. V 60. minutě Hrošovský našel Mandulu, který postupoval sám na Pánka a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Po tom se ještě uvolnil Štípek na pravé straně, tvrdě zakončil, ale Pánek byl připravený. V 70. minutě se dostal k odraženému míči boleslavský Hadziresič a zakončil přesně k tyči 2:1. V 75. minutě se znovu Hadzirezič uvolnil přes dva obránce a střelou k tyči skóre srovnal 2:2. V 85. minutě se řítil do šance Růžička, ale míč ho v poslední chvíli neposlechl, a tak zápas skončil remízou 2:2.

"V zápase jsme byli výrazně lepší a vytvořili si spoustu brankových příležitostí. Boleslav však byla velmi efektivní a díky Hadzirezičovi si odváží bod," okomentoval zápas trenér Jiří Kohout.