V dohrávce 25.kola 1.dorostenecké ligy hráli ve středu osmého května viktoriáni s Jihlavou. Úvod patřil domácím již ve 3.minutě našel Doležal Mlynaříka, který šel sám na Kotnoura, ale vystřelil vedle. Ve 4. minutě se uvolnil Hrdlička z 10-ti metrů zamířil nad branku.

V dohrávce 25.kola 1.dorostenecké ligy hráli ve středu osmého května viktoriáni s Jihlavou. Úvod patřil domácím již ve 3.minutě našel Doležal Mlynaříka, který šel sám na Kotnoura, ale vystřelil vedle. Ve 4. minutě se uvolnil Hrdlička z 10-ti metrů zamířil nad branku.

Ve 23. minutě to byl Doležal, který z ideální pozice mířil znovu nad branku. Hosté se prosadili ve 26.minutě z ojedinělé akce se prosadil střelou k tyči Maruš 0:1. Ve 30.minutě znovu po rychlém brejku a krásné střele to bylo již 0:2, trefil se Demeter. Nevydařenou čtvrthodinu domácích uzavřel po brejku znovu Maruš 0:3. Snížení přišlo ve 42. minutě, Kratochvíl uvolnil ideálně Šíšu, který střelou k tyči snížil na 1:3.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, nápor domácích a pozorná obrana Jihlavy. V 58. minutě měl šanci Čihák po standardní situaci, z bezprostřední blízkosti však jeho pokus Kotnour vyrazil. V 60. minutě zahrával standardní situaci Hrdlička, jeho pokus mířil pouze do břevna. V 72. minutě měl další vyloženou příležitost Palka, ale sám před brankařem mířil nad. Udeřilo tak na druhé straně, v 78. minutě si za obranu zaběhl Duba a střelou k tyči zvýšil na 1:4. Domácí už pouze zkorigovali po střele Mariánuse na konečných 2:4.

„Zápas jsme začali aktivně, vypracovali si jasné šance, které zůstali bez gólového efektu. Hosté naopak z každého ohrožení branky vstřelili gól. Druhá půle přinesla nᚠvelký tlak, ale i ty největší šance jsme neproměnili,“ uvedl trenér Jiří Kohout

Viktoria Plzeň – Vysočina Jihlava 2:4 (1:3)
Branky Viktorie: Šíša, Mariánus
Sestava: Špiroch – Macháček (46.Lešek), Denk, Piroch (46.Čihák), Palka – Mariánus (87. Sýs), Kratochvíl, Doležal (67.Soroka) – Šíša (80.Bešta), Hrdlička, Mlynařík