V 11. minutě zápasu měli velkou příležitost hosté, Šiman však dobrým zákrokem udržel čisté konto. V 19. minutě odcentroval Palka a Hradecký hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 29. minutě měli vyloženou šanci hráči Hlučína, ale znovu podržel domácí Šiman.

V 11. minutě zápasu měli velkou příležitost hosté, Šiman však dobrým zákrokem udržel čisté konto. V 19. minutě odcentroval Palka a Hradecký hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 29. minutě měli vyloženou šanci hráči Hlučína, ale znovu podržel domácí Šiman.

Ve 32. minutě se uvolnil na středu hřiště Černý a technickou střelou za vápnem přidal druhý gól 2:0. V 58. minutě se dostal k míči Hvězda po přihrávce Pernglaua a střelou pod břevno zvýšil na 3:0. V 60. minutě našel přesným míčem Hradecký Hvězdu, jeho střela k tyči znamenala čtvrtý gól. Na 5:0 přidal po rychlém protiútoku Černý. V 80. minutě zaútočil Bečka našel v pokutovém území Černého, který dovršil hattrick a zvýšil na 6:0. Na konečných 7:0 uzavřel po samostatné akci znovu Černý.

"V prvním poločasu měl Hlučín dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky, nás ale podržel Šiman a dvěma góly jsme šli naopak do vedení my. Druhá půle vyzněla jednozně pro nás," uvedl po zápasu trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FC Hlučín 7:0 (2:0)
Sestava: Šiman – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Palka (68.Vondráček)     - Hamerník, Domabyl (75. Filipec), Hradecký – Hvězda (80. Krčál), Černý, Pernglau (63.Mlynařík). Trenéři:  Kohout, Schveinert, Průša