Ve 20. kole 1. dorostenecké ligy zajížděli vktoriáni na hřiště Vysočiny Jihlava, povzbuzeni domácím vítězstvím s Teplicemi. Jihlavě se prozatím v jarní části soutěže...

Ve 20. kole 1. dorostenecké ligy zajížděli vktoriáni na hřiště Vysočiny Jihlava, povzbuzeni domácím vítězstvím s Teplicemi. Jihlavě se prozatím v jarní části soutěže nedaří, ale proti Viktoriánům začali zostra.

Ve 2. minutě se po rohovém kopu prosadil po skrumáži domácí Kučera 1:0. V 7. minutě se po centru Štrajta prosadil ke střele hlavou Matas, ale Matyášek jeho pokus vyrazil. Ve 12. minutě znovu po centru Štrajta se tentokrát ke střele dostal Dvořák a mířil přesně 1:1.  Ve 21. minutě se domácí dostali znovu do vedení, když se nebezpečný Tecl otočil kolem Nového a prostřelil Hroníka. Ve 30. minutě domácí po standardní situaci a nepřehledném závaru nastřelili břevno Hroníkovy branky. Ve 39. minutě domácí záložník odcentroval na přední tyč, kde se hlavou opět prosadil Tecl 3:1.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, povedenou kombinační akci a centru Mudry se hlavou prosadil Bezděk, jeho pokus vyrazil Matyášek na roh. V 57. minutě se vydařila hostům akce po pravé straně, Vaněček odcentroval, Bezděk přepustil lépe postavenému Dvořákovi, který střelou z první trefil přesně 3:2. V 74. minutě bylo vyrovnáno Štrajt odcentroval na nabíhajícího Mudru, který na míč nedosáhnul a ten skončil v brance. V 78. minutě zahrával Vitouš standardní situaci ze strany na míč vyskočil Bezděk, prodloužil na Dvořáka, který orazítkoval tyč Jihlavské branky, a tak utkání skončilo remízou 3:3. „Remíza je v utkání zasloužená pro oba týmy. Jihlavě patřil první poločas, kdy se prosazovala především přes výborného Tecla. My jsme začali hrát až po přestávce a dokázali utkání alespoň zremizovat,“ přiznal po utkání trenér Jiří Kohout.

FC Vysočina Jihlava - FC Viktoria Plzeň 3:3

Poločas: 1:1

Sestava:  Hroník – Doležal, Nový, Matas, Štrajt – Mudra, Sladký, Vitouš (88. Šlajs), Futro (42. Vaněček) – Bezděk, Dvořák