Po odloženém předchozím kole začaly dorostenky Viktorie Plzeň ligovou soutěž doma se Slováckem. Na tento ročník mají trenéři v kádru pouze 13 hráček. A negativa se projevila hned v tomto kole.

Po odloženém předchozím kole začaly dorostenky Viktorie Plzeň ligovou soutěž doma se Slováckem. Na tento ročník mají trenéři v kádru pouze 13 hráček. A negativa se projevila hned v tomto kole.

„Dvě hráčky jsou zraněné a tak jsme nastoupili do zápasu pouze s 11 lidmi. Bez možnosti střídání, se spoustou náhradních řešení v sestavě se nehraje nejlépe. Přesto naše hra nebyla špatná. Soupeř byl hratelný. Inkasovali jsme poprvé nenápadnou střelou, na kterou brankářka špatně reagovala. Bohužel o pět minut později se situace opakovala jako přes kopírák jen z pravé strany.My jsme brankově kontrovali až v 65. minutě, když se přímo z rohu trefila Dubcová. To již bylo ale 1:3. Soupeř ještě 3 minuty před koncem zvýšil na konečných  1:4. Zápas to z naší strany herně nebyl špatný, jak napovídá výsledek. Jen mě mrzí, že v takové situaci ne všechny hráčky ze sebe vydají vše. Není dobré, když se soupeř strefí 5x za zápas mezi tyče a z toho jsou 4 branky. My jsme bohužel několik svých brankových příležitostí nevyužili,“ popisoval utkání trenér Karel Fajfrlík