V sobotu si mladé Viktoriánky připsaly již třetí vítězství v řadě a jsou druhé za Pražskou Spartou. Hned od úvodní minuty šla děvčata za svým cílem a to vítězstvím. ”Soupeř...

V sobotu si mladé Viktoriánky připsaly již třetí vítězství v řadě a jsou druhé za Pražskou Spartou. Hned od úvodní minuty šla děvčata za svým cílem a to vítězstvím. "Soupeř hrál od začátku utkání dost od podlahy, naše děvčata jim nezůstala nic dlužna a tak se na hřišti občas jiskřilo. Utkání jsme začali velkým tlakem a po dvou povedených akcích přišla hned v 5 min.gólová odměna když střelu M.Březinové z pravé strany dorazila z malého vápna Důrazná Š.Nová za záda brankářky 0:1. Pro nás to byl uklidňující gól. Zbytek poločasu jsme se neustále tlačili před branku soupeře, kterou jsme nejvíce ohrozili ve 27. minutě, když centr si na velkém vápně zpracovala Š.Nová a střelou z oleje trefila tyč Teplicích hráček. Jelikož soupeř se nedostal do žádné vážné akce vyjma přímého kopu z hranice šestnáctky, tak jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem.

hanzl_frantisek_small.jpgDruhý poločas byl opět bojovný kdy soupeř nám nedal metr zadarmo, přesto jsme se dostávali do slibných šancí které jsme nedotáhli do konce. Výjimkou byla 62 minuta kdy po pěkném prostrčení od M.Březinové skórovala B.Beštová. V 76. minutě  jsme ještě měli 100 % šanci ale A. Malinová trefila jen brankářku. Soupeře jsme v druhém poločase opět nepustili do žádné akce, která by volala po gólu a tak jsme si připsali další tři body. Jsem rád že jsme nový ročník rozehráli na jedničku 3 zápasy 9 bodů. Děvčata i v tomto utkání předvedla velice bojovný  a týmový výkon, i přes to že jsme již po třetí nastoupili v úplně jiné sestavě," spokojeně okomentoval utkání trenér František Hanžl.

FK TEPLICE - FC VIKTORIA PLZEŇ 0:2
Poločas: 0:1
Vikotria: Ranglová Veronika - T.Fajfrlíková, Divišová Michaela, Březinová Ivana, Strejcová Tereza - Beštová Blanka, Lucie Ranglová, A.Malinová, M.Březinová - Š.Nová, J.Beštová. Střídání: 52 min. R.Mykisková za L.Ranglovou.