Čtyřbrankový příděl nadělili, stejně jako Letohradu v minulém kole, mladí Viktoriini také tuto neděli Karlovým Varům. Ty dokázaly tlaku odolávat pouze první poločas. V tom druhém třikrát kapitulovaly a prohráli 0:4.

Čtyřbrankový příděl nadělili, stejně jako Letohradu v minulém kole, mladí Viktoriini také tuto neděli Karlovým Varům. Ty dokázaly tlaku odolávat pouze první poločas. V tom druhém třikrát kapitulovaly a prohráli 0:4.

Viktoriáni vstoupili do zápasu aktivně a po deseti minutách poprvé zahrozili. Stalo se tak po střele Hrošovského z deseti metrů, míč však skončil v náručí gólmana Bertelmana. O dvě minuty později se po průniku Hoffmanna a střele Štípka dostal odražený míč k volnému Mandulovi, který hlavou otevřel skore. Ve 20. minutě pálil nebezpečně Sladký. Střela Hoffmanna ve 26. minutě nenašla cestu za záda hostujícího gólmana. Sedm minut před koncem první části orazítkoval břevno svatyně Bertelmana domácí Sladký.

I druhý poločas nabízel podobný obraz hry, v níž dominovali domácí fotbalisté. Po hodině hry se před hostujícím brankářem ocitl osamocený Končal, ale nezakončil přesně. V 62. minutě našel Mandula uličkou Sladkého a ten zvýšil na 2:0. Tlak Viktorie sílil a třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 67. minutě se po kombinační akci prosadil Hrošovský. Definitivní tečku za utkáním udělal v 76. minutě střídající Kůžel, když obešel čtyři hráče Karlových Varů a střelou do šibenice zakončil pohlednou akci – 4:0.

„I dnes můžeme být spokojeni. Dokázali jsme navázat na výkony z předcházejících zápasů a po zásluze vyhrát. Potěšující je i to, že si dokážeme nejen vytvořit řadu příležitostí, ale také je gólově zakončit,“ hodnotil zápas asistent trenéra Martin Lepeška. V utkání se představil dorostenec z U19 – Matěj Končal. „Ve svém prvním startu předvedl, především ve druhém poločasu, kde jsou jeho přednosti. Premiérový start mohl okořenit i gólově,“ dodal kouč na adresu nováčka.

FC Viktoria Plzeň B - 1.FC Karlovy Vary 4:0