S černohorským útočníkem Bogdanem Miličem, nastoupila juniorka Viktorie k utkání 11. kola ČFL v Mladé Boleslavi. A právě dvoumetrový útočník byl u obou branek Viktorie. Při první byl faulován v pokutovém území a při vyrovnávací našel centrem volného Murdru.

S černohorským útočníkem Bogdanem Miličem, nastoupila juniorka Viktorie k utkání 11. kola ČFL v Mladé Boleslavi. A právě dvoumetrový útočník byl u obou branek Viktorie. Při první byl faulován v pokutovém území a při vyrovnávací našel centrem volného Murdru.

Domácí nastoupili k utkání opět s několika hráči prvoligového týmu, včetně brankáře Vorla, Sedláčka, Kúdely, Janíčka a Kysely. Již samotný úvod naznačil, že se bude hrát oboustranně kombinační fotbal. Nejprve zahrávala rohový kop Viktoria, poté dvakrát domácí. Ani jeden tým však tuto standardní sutiaci ke skorování nevyužil. V 11. minutě zahrozil plzeňský Milič, ale mířil nad. Na druhé straně provětral brankáře Houdka mladoboleslavský Kúdela. Ve 24. minutě podržel své spoluhráče Houdek, když zlikvidoval střelecký pokus Kysely. O minutu později se domácí už radovali. Svůj pátý rohový kop proměnili zásluhou dorážky Ščuky na úvodní branku. Ve 36. minutě předvedl individuální akci David Štípek. Míč naservíroval Daridovi, který jej prodloužil na Miliče. Jeho pokus o kličku skončil na obránci Sedláčkovi.

V 58. minutě se viktoriánům stal osudným opět rohový kop. Sedláčkův centr usměrnil hlavou z brankové čáry Kysela - 2:0. Viktoria však nesložila zbraně a snažila se o kontaktní gól. Ten mohl zaznamenat v 78. minutě Milič, hlavičkoval však do náručí brankáře Vorla. Kýžené snížení na 1:2 přinesla 86. minuta, kdy byl ve velkém vápně nedovoleně podržen Milič a následný pokutový kop proměnil Vladimír Darida. V nastaveném čase pak Milič hlavou prodloužil na nabíhajícího Mudru, ten obešel i domácího gólmana a pohodlně skoroval - 2:2.

"Byl to vyrovnaný a otevřený zápas, kdy obě mužstva hrála dopředu a vznikaly příležitosti na obou stranách," popisoval zápas asisten trenéra Martin Lepeška. "Nám patřilo úvodních patnáct minut a poslední čtvrthodina, kdy jsme byli za naši snahu odměněni dvěma góly. Po dvou zápasech, kdy se k nám štěstí otočilo zády, se tentokrát otočilo správným směrem. Jinak musím uznat, že soupeř byl rychlejší a důraznější. My jsme mu to v některých fázích zápasu sami usnadňovali zbytečně pasivní hrou," dodává trenér.

FK Mladá Boleslav B - FC Viktoria Plzeň B 2:2