Od prvních minut utkání dorostenecké ligy v kategorii U16 si plzeňští fotbalisté vytvořili převahu. Úvodní branku vstřelil v 15.min po přihrávce Sedláčka Havel (1:0). Ve 20.min zvyšoval po Haškově asistenci Svoboda (2:0). Skóre prvního poločasu uzavřel ve 32.min Kožíšek tvrdou střelou ze střední vzdálenosti (3:0).

Od prvních minut utkání dorostenecké ligy v kategorii U16 si plzeňští fotbalisté vytvořili převahu. Úvodní branku vstřelil v 15.min po přihrávce Sedláčka Havel (1:0). Ve 20.min zvyšoval po Haškově asistenci Svoboda (2:0). Skóre prvního poločasu uzavřel ve 32.min Kožíšek tvrdou střelou ze střední vzdálenosti (3:0).

V první minutě druhého poločasu zachytil Svoboda rozehrávku Kladna a chytrým obloučkem vstřelil naší čtvrtou branku (4:0). V 53.min se po křídelní akci a přihrávce Šilhána trefil Průcha (5:0). Gólový účet uzavřeli v 72.min Teršl, který obešel čtyři protihráče a v 79.min Debellis, kterém po rychlém protiútoku asistoval Krušina (7:0). „V prvním dějství se v naší hře objevilo veliké množství kombinačních akcí, po kterých jsme se dostali až do pokutového území Kladna. Ve druhém poločase tempo hry postupně upadalo. Naše hra postrádala rychlou práci s míčem a intenzivní činnost po ztrátě míče,“ hodnotil zápas trenér Jiří Žilák.