Ve třetím utkání sezony přivítali žáci Viktorie Plzeň U12 hráče na hřišti Vodních staveb FK Hořovicko. Utkání ovlivnily hned první dvě minuty, kdy se dvakrát gólově...

Ve třetím utkání sezony přivítali žáci Viktorie Plzeň U12 hráče na hřišti Vodních staveb FK Hořovicko. Utkání ovlivnily hned první dvě minuty, kdy se dvakrát gólově prosadil Kuba Kraček.

„Od 10. minuty jsme ale polevili a přestali hrát rychlý fotbal na jeden, dva dotyky. Ani nasazení některých hráčů nebylo takové, jaké bychom si představovali. Přesto jsme vstřelili branku /Mudra/. Ovšem hned v následující minutě jsme inkasovali, když jsme se špatně zorientovali v osobním souboji při zpracování míče a soupeř toho využil ke snížení 3:1. Za co bychom ale chtěli kluky pochválit, byla čtvrtá branka = kolmá přihrávka na útočníka /Kračka/, ten sklepnul míč na středního záložníka /Kopřivu/, od něj přihrávka prvním dotykem do křídelního prostoru na levého záložníka /Suchého/, který centrem našel opět útočníka /Kračka/, jenž vstřelil gól. Tato akce jasně ukázala, jakým stylem se chceme prezentovat. Navíc to byla typická akce z tréninku,“ líčí průběh zápasu asistent trenéra Štěpán Havránek.

Do druhého poločasu nabádali trenéři mužstvo, aby se v hře objevilo daleko více kombinací na jeden dotyk v pohybu. „Hráli jsme aktivní a atraktivní fotbal, který se musel líbit. Vytvořili jsme si také dostatek brankových situací, které zatím nedokážeme zužitkovat.“ Pátý gól vstřelil Martin Suchý po pěkné individuální akci /střelba levou - slabší nohou/. „My jsme inkasovali po sérii nedůrazných soubojů na naší levé straně. Celkově lze říci, že výkon hráčů byl milým překvapením. Bohužel se ale našli i takoví hráči, kteří si musejí šáhnout do svědomí, zda na hřišti nechali maximum.

Příští kolo jedeme do Písku, kde se střetneme s kvalitním celkem domácích. A zároveň si přejeme, aby u toho již byl i někdo ze zraněných hráčů /Duchoslav, Havlík, Vacovský/, kteří i v době rekonvalescence žijí s týmem. Touto cestou jim všem přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený trávník