V úvodu jarní části mistrovské soutěže dorostenecké ligy, sehráli svoje utkání Viktoriáni U19 proti Spartě Praha. Úvod zápas přinesl dobrou příležitost Hradeckého, který po přihrávce Hvězdy mířil nad branku. Do vedení se dostali hosté ve 20. minutě po akci středem hřiště, kdy se trefil Klán 0:1.

V úvodu jarní části mistrovské soutěže dorostenecké ligy, sehráli svoje utkání Viktoriáni U19 proti Spartě Praha. Úvod zápas přinesl dobrou příležitost Hradeckého, který po přihrávce Hvězdy mířil nad branku. Do vedení se dostali hosté ve 20. minutě po akci středem hřiště, kdy se trefil Klán 0:1.

Těsně před přestávkou se tentýž hráč prosadil nadvakrát po rohovém kopu 0:2. Ve druhém poločasu Sparta zvýšila svoje vedení na 0:3 brankou Poučka. Domácí se snažili zápas zdramatizovat, ale hosté měli utkání pod kontrolou a přidali ještě další branky. Postupně se trefili Karafiát, Klán a Hronek. Až v 83. minutě se domácím podařilo vstřelit čestný úspěch, po akci Krčála s Černým se trefil do odkryté branky střídající Filipec.

„V prvním poločasu jsme hráli celkem dobře, snažili jsme se o kombinaci, bohužel nás Sparta kromě jedné šance téměř do ničeho nepustila. Ve druhé půli se po třetí brance naše hra vytratila a Sparta dominovala,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha 1:6
Sestava: Brych – Vondráček (65. Glazer), Chocholoušek, Bečka, Palka – Hradecký (58. Filipec), Domabyl, Mlynařík – Hvězda, Černý, Krčál. Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša