Šestnácté kolo 1. dorostenecké ligy svedlo dohromady týmy FC Viktoria Plzeň a SK Dynamo České Budějovice. Hned v úvodu zápasu otevřel skóre domácí útočník Černý po přihrávce Jariny, když se trefil přesně k tyči, 1:0. Domácí nepolevili a přitlačili soupeře na jeho polovinu.

Šestnácté kolo 1. dorostenecké ligy svedlo dohromady týmy FC Viktoria Plzeň a SK Dynamo České Budějovice. Hned v úvodu zápasu otevřel skóre domácí útočník Černý po přihrávce Jariny, když se trefil přesně k tyči, 1:0. Domácí nepolevili a přitlačili soupeře na jeho polovinu.

Další vyloženou příležitost měl ve 26. minutě Hvězda, jeho střelecký pokus se otřel o tyč Vokatého branky. Ve 35. minutě předvedli domácí kombinační akci, po přihrávce Jariny zakončoval do prázdné branky Domabyl. Ve 41. minutě se připomněli hosté, ale v dobré příležitosti mířili vedle.

Druhý poločas začal podobně jako ten první, v 50. minutě našel přesnou přihrávkou Jarina Hradeckého, který střelou k tyči zvýšil již na 3:0. V 58. minutě předvedli hosté gólovou akci na jejímž konci byla hlavička Vaňka 3:1. V 63. minutě to byli znovu domácí, Domabyl našel přesným míčem za obranu Černého, který chytrým zakončením upravil na 4:1. V 70. minutě zvýšil skóre znovu Černý a opět to bylo po dobré přihrávce Domabyla. V závěru zápasu se ještě uvedl brankovou příležitostí Kyndl, ale Vokatého nepřekonal, a tak domácí zvítězili 5:1.

„V prvním poločasu jsme předvedli několik dobrých akcí, ale také řadu nepřesností. Druhý poločas byl v tomto směru povedenější, mohli jsme však dotáhnout ještě více akcí do gólového efektu,“ hodnotil zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo České Budějovice 5:1 (2:0)
Branky: Černý 3, Domabyl, Hradecký
Sestava: Švihořík – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Palka (76. Chasin) –  Domabyl, Hradecký, Mariánu (46. Kyndl)  – Hvězda (66. Krčál), Černý, Jarina