Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Plzeňská stará garda hodnotí první polovinu sezóny pozitivně
04.12.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Plzeňská stará garda hodnotí první polovinu sezóny pozitivně

V pátek 24. listopadu proběhla schůzka mnoha škodováckých a viktoriánských starých pánů, konaná v příjemném prostředí restaurace Klubovka přímo v areálu Doosan Areny. Účast byla dle předsedy staré gardy Ivana Bicana velmi dobrá.

„Spočítat věk všech 43 účastníků by byl velmi zajímavý úkol pro matematiky. Hráči Böhm, Lopata, Čaloun zastupovali generaci 80-letých, Michálek a Bican 70-leté, Paul 60-leté a nejmladší generaci pětatřicátníků či čtyřicátníků Ježek a Vágner,“ uvedl sám Ivan Bican.

Součástí schůzky bylo hodnocení zápasů viktoriánů v letošním roce a symbolické ocenění nejlepších. „Sehráno bylo sedm zápasů, z nichž hned v prvním viktoriáni remizovali 7:7 se Spartou Plzeň, pak ale šlo mužstvo od vítězství k vítězství. Se Santa Fé 12:3, se Sokolem Letná 11:4, s Hadačkou 14:2, s Kostelcem 13:3, s Mnichovem 14:3 a s Nýřany 5:3,“ zrekapituloval Bican první polovinu sezóny. Nejlepším střelcem byl se 17 góly Róth, druhým pak s 14 brankami Bárta, kterého stíhal s 13 přesnými zásahy Ježek. Všech sedm utkání odehráli Ježek a Bárta, který se jako záložník trefil ve všech zápasech. Celkem do duelů plzeňských starých pánů zasáhlo 29 hráčských legend.

Součástí setkání bylo také blahopřání k nedávnému jubileu bývalého hráče a později trenéra Jaromíra Myslivečka. K 75 narozeninám mu byl předán plzeňský dres.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál