Dorostenci U17 zahájili jarní část sezóny na domácím hřišti, v Luční ulici přivítali hráče Teplic. Během zimní přestávky došlo v týmu U17 k několika změnám. Do nejstaršího dorostu U19 se posunuli Šíša s Kratochvílem, naopak z U16 přišel Dominik Kožíšek. Do týmu se také podařilo zabudovat nové hráče. Ze Senca Dobravka Milana Ungra a z Vejprnic Tomáše Kristla. Oba se v první utkání zapsali dobrým výkonem a vstřelením branky.

Dorostenci U17 zahájili jarní část sezóny na domácím hřišti, v Luční ulici přivítali hráče Teplic. Během zimní přestávky došlo v týmu U17 k několika změnám. Do nejstaršího dorostu U19 se posunuli Šíša s Kratochvílem, naopak z U16 přišel Dominik Kožíšek. Do týmu se také podařilo zabudovat nové hráče. Ze Senca Dobravka Milana Ungra a z Vejprnic Tomáše Kristla. Oba se v první utkání zapsali dobrým výkonem a vstřelením branky.

Samotné utkání mělo vysoké tempo a dobrou kvalitu na obou stranách. „Nám se podařilo brzo vstřelit branku a vytvořit si hned v úvodu několik dalších velkých šancí. Kluci zvládali kombinačně a v dobré rychlosti přecházet z obrany do útoku. V tom jsme také byli především v prvním poločase lepší než soupeř. Ve druhém poločase jsme především ve středu hřiště často ztráceli míče a odpadla nám delší mezihra. Teplice hru vyrovnaly a v několika situacích nás podržel dobře chytající brankář Juraši. Utkání však vyznělo pro naše hráče a vysoké vítězství 4:1 je zasloužené. Jsme rádi, že se nám podařilo odstartovat jaro hezkým zápasem a vrátit kvalitnímu soupeři prohru z podzimního utkání v Teplicích,“ komentoval zápas trenér Václav Mrázek.