Top výsledkem víkendu bylo vítězství třináctky na Spartě, o níž viktoriáni rozhodli v samém závěru. I utkání dorostenek s Duklou nabídlo dramatickou přestřelku, z níž nakonec vyšly vítězně - vůbec poprvé v sezoně.

Tu si svěřenkyně Pavla Hudečka připsaly ve druhém kole, rozhodující branku vstřelila Barbora Kadlecová. Zápas nakonec skončil 3:2.

FCVP WU18 vs. Dukla 3:2
Střelci: 16. Šottová Lucie, 60. Märzová Michaela, 70. Kadlecová Barbora - 55. Nováková Daniela, 89. Köhlerová Nicole

Ženy na úvod nového ročníku zajížděly do Horních Heršpic, kde místní Lokomotivě podlehly těsně 0:1.

FCVP ŽENY vs. Lokomotiva Brno H. H. 1:0
Střelec: 79. Chlápková Nikol

Devatenáctka si přivezla tři body z Jihlavy, druhou výhru v sezoně, která pro tým Ondřeje Šimla znamená čtvrté místo, vystřelili Hašek s Prachtem.

Jihlava vs. FCVP U19 1:2
Střelci: 42. Panský Jakub - 20. Hašek Pavel, 40. Pracht Dominik

Jen Jakub Secký svým zásahem korigoval vysokou prohru U18 s Petřínem. Tým se s dvěma výhrami a stejným počtem proher nachází na osmé příčce tabulky.

SK Petřín Plzeň vs. FCVP U18 5:1
Střelci: 2. Šedivý Patrik, 44. Kyklhorn Matěj, 45. Hofman Filip, 47. Flachs Jan, 56. Hofman Filip - 33. Secký Jakub

Sedmnáctka ze zápasu v Jihlavě narozdíl od o dva roky starších viktoriánů vyšla naprázdno. Nyní má na kontě po jedné výhře, remíze i prohře.

Jihlava vs. FCVP U17 1:0

Střelec: 50. Torner Štěpán

Pořádně zajímavá podívaná byla k vidění na Petříně. Šestnáctka šla v duelu s místním SK do vedení již v 1. minutě, když se na listinu střelců zapsal Ondřej Růžička. Soupeř ale góly z 23. a 28. minuty skóre otočil. Poslední slovo však měl Jiří Panoš, jenž si po čtvrthodině druhého dějství postavil balón na penaltový puntík a srovnal na konečných 2:2!

SK Petřín Plzeň vs. FCVP U16 2:2
Střelci: 23. Kural Vojtěch, 28. Zub Adam - 1. Růžička Ondřej, 63. Panoš Jiří (pen.)

Ideální vstup do sezony 2022/2023 prožila U14, která si doma poradila s Českými Budějovicemi 2:1.

FCVP U14 vs. Dynamo Č. Budějovice 2:1

Střelci: 32. Vukovič Kristian, 64. Vukovič Kristian - 24. Cháb Adam

O rok starší kluci si ze střetu se stejným soupeřem odnesli přesně opačný výsledek. Příští týden ale budou mít možnost své zaváhání napravit, v sobotu totiž zajíždějí do Hradce Králové.

FCVP U15 vs. Dynamo Č. Budějovice 1:2

Střelci: 39. Bečka Patrik - 32. Zeman Martin, 70. Kostka Jonᚠ(pen.)

Kategorii U13 se letošní ligová premiéra vydařila na jedničku. Ve strahovském areálu totiž vyzvala Spartu, kterou zdolala poměrem 3:2. Ale nebylo to vůbec snadné, první poločas sice ovládli 2:0, ale Sparta pak srovnala. O vítězství červenomodrých v 90. minutě rozhodl Jakub Hoblík.

Sparta vs. FCVP U13 2:3

Střelci: 48. Holinka Oskar, 57. Šimeček Oliver - 27. Míka David, 31. Matoušek Daniel, 90. Hoblík Jakub

Dvanáctka bohužel na stejném hřišti „rudým“ podlehla vysoko 0:8.

Sparta vs. FCVP U12 8:0
Střelci: 3. Babiar Tomáš, 31. Pavelec Roman , 33. Hašler Tomáš, 35. Kapusňák Šimon, 49. Hašler Tomáš, 51. Hašler Tomáš, 67. Skuhravý Filip, 76. Hašler Tomáš