Ve třetím kole nadstavbové části měly fotbalistky Viktorie Plzeň poprvé výhodu domácího prostředí, když v neděli odpoeldne hostily Hradec Králové. Svěřenkyně trenéra Josefa Dobrého tuto výhodu k zisku tří bodům nevyužily a vysoko prohrály.

Ve třetím kole nadstavbové části měly fotbalistky Viktorie Plzeň poprvé výhodu domácího prostředí, když v neděli odpoeldne hostily Hradec Králové. Svěřenkyně trenéra Josefa Dobrého tuto výhodu k zisku tří bodům nevyužily a vysoko prohrály.

"Sehráli jsme nejhorší utkání jarní části sezóny. Již ve 2. minutě jsme inkasovali poprvé a v osmé minutě to bylo již 0:2. Vůbec jsme nekombinovali, jen nakopávali dlouhé míče přes zálohu a ty soupeř lehce sbíral. Zatímco hradecké hráčky šli od počátku jasně za svým cílem, my jsme působili velmi zakřiknutým dojmem. Do konce prvního poločasu Hradec zvýšil na 3:0 po chybě naší stoperky. Hned 4 minuty po začátku druhé půle jsme dostali  4. branku a bylo rozhodnuto. Probudili jsme se až okolo 60. minuty. Marková nastřelila 2x po sobě horní tyč a my jsme se začali více  tlačit před branku Hradce. Bohužel v 69. minutě jsme opět inkasovali. V 79. Minutě vstřelila Šuhajdová alespoň jednu branku, ale Hradec si již vysoké vítězství pohlídal. Tým byl oproti minulému týdnu jako vyměněný. Bez bojovnosti, bez chuti do hry," shodli se po zápase trenéři Josef Dobrý a Karel Fajfrlík.

FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 1:5