Šest branek svému soupeři nastříleli nejstarší dorostenci Viktorie Plzeň v utkání 18. kola I. dorostenecké ligy. Tři body vynesly viktoriány v tabulce o dvě místa výše, tedy na sedou příčku.

Šest branek svému soupeři nastříleli nejstarší dorostenci Viktorie Plzeň v utkání 18. kola I. dorostenecké ligy. Tři body vynesly viktoriány v tabulce o dvě místa výše, tedy na sedou příčku.

Úvod vyšel domácím hráčům na výbornou, ve 2. minutě si na centrovaný míč Beránka nejlépe naběhl Růžička a střelou k tyči otevřel skóre 1:0. V 18. minutě se tentýž hráč dostal do velké příležitosti po rohovém kopu, ale tentokrát mířil nad branku Budějovic. V 19. minutě se po rychlém protiútoku dostával do šance Chmiel, obránce hostů ho však fauloval a nařízený pokutový kop Krmenčík bezpečně proměnil 2:0. Ve 30. minutě se velmi dobře uvolnil Hrošovský, vysunul přesným míčem Chmiela, který mířil přesně k tyči branky Budějovic, 3:0. Ve 37. minutě měli hosté příležitost, ale Repa mířil těsně vedle Mandousovy branky. Ve 39. minutě našel štípek Chmela, který se znovu dobře uvolnil a hostující stoper ho zastavil jen za cenu faulu, následný pokutový kop proměnil Růžička 4:0.

Ve druhém poločase domácí kontrolovali hru, dvakrát se ocitl v zakončení Sladký, ale mířil vždy vedle branky, ve dobré příležitosti byl i Hrošovský, ale jeho střela šla nad. V 72. minutě nabídl míč Krmenčík střídajícímu Kůželovi, který střelou tyči upravil na 5:0. Tentýž hráč se prosadil ještě jednou v 89. minutě po akci Beránka a upravil na konečných 6:0. "Po celý zápas jsme byli aktivnější. Vytvářeli jsme si střelecké pozice, které se nám dařilo  úspěšně zakončovat," komentoval vítězný zápas trenér Jiří Kohout.