V předehrávaném zápase 31.kola I. dorostenecké ligy přivítali domácí viktoriáni U19 soupeře z Ostravy. V úvodu byli aktivnější domácí, ale k vedoucí brance jejich snaha nevedla. Ve 20. minutě se uvolnil Hrdlička, ale ve velké šanci neuspěl.

V předehrávaném zápase 31.kola I. dorostenecké ligy přivítali domácí viktoriáni U19 soupeře z Ostravy. V úvodu byli aktivnější domácí, ale k vedoucí brance jejich snaha nevedla. Ve 20. minutě se uvolnil Hrdlička, ale ve velké šanci neuspěl.

Hosté podnikali nebezpečné protiútoky a po jednom takovém fauloval v pokutovém území Špiroch, proměněnou penaltou poslal hosty do vedení ve 28.minutě Půda. Ve 35. minutě odcentroval Palka na Mlynaříka, který ve vyložené příležitosti střílel nad Macejovu branku.

Do druhé půle vstoupili dobře domácí, po centru z pravé strany si srazil míč za záda brankaře Matěj 1:1. V 60. minutě se na hranici vápna uvolnil Kratochvíl s jeho střelou si však Macej poradil. Stejně tomu bylo i v 83. minutě kdy tentokráte Kratochvílův hlavičkový pokus znovu Macej kryl.

„Bylo to svižné utkání, kterému remíza sluší, protože oba týmy měly možnosti na strhnutí vedení na svoji stranu. Nás mohou mrzet šance především v prvním poločasu, kdy hlavně ta Mlynaříkova měla skončit gólem,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
Branka Viktorie: vlastní
Sestava: Špiroch – Macháček (46.Šíša), Denk (75.Čihák), Piroch, Palka – Mariánus, Doležal (61. Soroka), Kratochvíl – Mlynařík, Hrdlička (82. Holub), Bešta (67. Glazer). Trenéři: Kohout, Schveinert, Ticháček