Nerozhodným výsledkem 0:0 skončilo utkání třináctého kola žákovské divize mezi domácí Viktorií Plzeň a Berounem. ”Soupeř nás díky důrazu a síle na dvacet minut skoro nepustil do útoku a bylo vidět, že chce v utkání rychle vést.

Nerozhodným výsledkem 0:0 skončilo utkání třináctého kola žákovské divize mezi domácí Viktorií Plzeň a Berounem. "Soupeř nás díky důrazu a síle na dvacet minut skoro nepustil do útoku a bylo vidět, že chce v utkání rychle vést.

Dá se říci, že jsme nápor přečkali, začali jsme hrát důrazněji i my a zlepšili se v kombinaci. Měli jsme i příležitost dát branku, ale je třeba říci, že Beroun jich měl v prvním poločase více a nás podržel golman J. Juraši. Druhý poločas jsme již byli vyrovnaným soupeřem. Utkání mělo spád a šance byli na obou stranách. Celkově je třeba kluky pochválit, vydali se a bylo na co se dívat," okomentoval zápas trenér Josef Šneberger