Do utkání žákovské divize vstoupili viktoriáni U14 nešastně. Hned v úvodu neproměnili velkou šanci a naopak už ve 4. minutě po zaváhání obrany inkasovali branku - 0:1....

„Od toho se odvíjelo celé utkání. Soupeř velmi dobře bránil a vyrážel k nebezpečným brejkům. Po jednom z nich nás pavel_vitous_roz.jpgpodržel brankář Juraši. Proti dobře organizované obraně jsme se jen těžko prosazovali, a když už přišla šance, tak jsme ji nedokázali proměnit. Kluci se snažili a zásluhou kapitána Rumla přišlo vyrovnání ještě do poločasu. Ten ve 33. minutě po individuální akci a krásnou střelou z 25 metrů zajistil vyrovnání. Ve druhém poločase naše aktivita stále více stoupala. Soupeře jsme na dlouhé minuty přišpendlili k jeho pokutovému území, ale nebyli jsme schopni dobře zakončit. Příležitostí ke vstřelení branky bylo dostatek. Nevyužili jsme ani standardní situace. Řekl bych, že je to pro nás další bodová ztráta. Nicméně se z takových utkání musíme poučit a dál pracovat na odstraňování chyb, které se v naší hře stále objevují,“ okomentoval zápas trenér Pavel Vitouš.