V 11. kole přicestoval do Luční ulice soupeř z Hradce Králové. V úvodu zápasu mířil střelou nad Krmenčík. V 6. minutě využil zaváhání domácí obrany Kopáč a po střele na zadní tyč otevřel skóre 0:1.

V 11. kole přicestoval do Luční ulice soupeř z Hradce Králové. V úvodu zápasu mířil střelou nad Krmenčík. V 6. minutě využil zaváhání domácí obrany Kopáč a po střele na zadní tyč otevřel skóre 0:1.

Domácí po inkasované brance zvýšili usilí, ale střely Filingera a Kůžela cíl nenašly. Viktoriáni srovnali ve 31. minutě Hrošovský si narazil míč s Chmielem a střelou k tyči nedal Knoblochovi šanci. Ve 34. minutě se na pravé straně uvolnil Hrubý, přihrál Krmenčíkovi, který střelou do horního rohu otočil skóre na 2:1.

Ve druhém poločasu začali domácí aktivně, ve 49. minutě byl ve vyložené pozici Chmiel, ale mířil vedle branky Hradce. V 55. minutě přihrál Krmenčík Chmelovi do jasné pozice, ale plzeňský útočník netrefil odkrytou branku. V 66. minutě mířil těsně vedle v dobré pozici Hrubý. V 83. minutě střídající hráč Hradce Novák zakončil v dobré pozici nad. V 88. minutě zahrávali hosté rohový kop všichni hráči včetně brankaře byli v pokutovém území, kde se střelou hlavou prosadil Petrášek a vyrovnal na konečných 2:2.

"V zápase jsme měli více ze hry, dokázali zareagovat na brzkou branku soupeře a zápas otočit, měli jsme i další vyložené šance na zvýšení skóre. V závěru zápasu byli hosté nebezpeční hlavně díky standardním situacím a z jedné dokázali vyrovnat," okomentoval utkání trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FK Hradec Králové 2:2
Poločas: 2:1
Sestava:  Mandous – Hrubý, Kováč, Vonášek, Prais – Kůžel, Filinger (83. Mančal), Hrošovský – Krmenčík, Chmiel (62. Kocour), Hoffmann (78. Vrhel)