Dvanáctou výhru v letošním ročníku si připsali v utkání sedmnáctého kola dorostenecké ligy v kategorii U16 viktoriánští mladíci, kteří v domácím prostředí vysoko přehráli Baník Sokolov a i nadále si drží třetí pozici v tabulce.

Dvanáctou výhru v letošním ročníku si připsali v utkání sedmnáctého kola dorostenecké ligy v kategorii U16 viktoriánští mladíci, kteří v domácím prostředí vysoko přehráli Baník Sokolov a i nadále si drží třetí pozici v tabulce.

"Herní převahu, kterou jsme si v prvním poločase vytvořili se nám podařilo proměnit ve dvě vstřelené branky. Po dobře rozehrané standardní situaci se trefil Hašek (1:0) a centr Sedláka ve 28.min zapadl do branky hostujícího brankáře (2:0). Hosté se dostali do nebezpečné situace po naší zbytečné ztrátě ve 30.min a trefili tyč Luhového branky. Ve druhém poločase se naše převaha ještě stupňovala. Na 3:0 zvyšoval Svoboda po rohovém kopu. V 52.min se po kombinační akci a přihrávce Kopřivy prosadil Hašek (4:0). V 59.min opět Kopřiva vysunul Matějku, který obešel brankáře a z úhlu skóroval (5:0). V závěru ještě naše vedení navýšili Svoboda po přihrávce Matějky (6:0) a Vlk (7:0). Pozitivní herní výkon nám přinesl vysoké vítězství," hodnotil zápas trenér Jiří Žilák.