Viktoriáni U16 po výhře nad Slavií Praha chtěli doma opět zopakovat výkon a připsat si další tři cenné body. Do utkání vstoupili dobře a vytvořili si dokonce i slibný nákok, jenže v samém závěru o něj přišli a body se nakonec dělily.

Viktoriáni U16 po výhře nad Slavií Praha chtěli doma opět zopakovat výkon a připsat si další tři cenné body. Do utkání vstoupili dobře a vytvořili si dokonce i slibný nákok, jenže v samém závěru o něj přišli a body se nakonec dělily.

"Naším cílem bylo přehrát soupeře aktivní útočnou a kombinační hrou, což se nám v úvodu utkání dařilo. Už v 6. min jsme se dostali do vedení střelou Soroky po spolupráci s Chasinem. Snaha o aktivní napadání přinesla úspěch v 10. minutě, kdy jsme svým pohybem a napadáním na levé straně donutili soupeře k chybě a po přihrávce Doležala skoroval na 2:0 Haselbauer," popisoval dění na hřišti trenér Jan Staněk. I v dalším průběhu prvního poločasu měli viktoriáni více ze hry a vytvářeli si další šance. A to byl samostatný nájezd Chasina po uvolnění Sorokou, či Haselbauera po centru Vylety. V závěru poločasu domácí „přibrzdila“ zbytečná branka soupeře po chybě při rozehrávce.

Druhý poločas začali viktoriáni opět aktivně a v 52. minutě zvyšoval Doležal na 3-1. Po této brance přitvrdili hosté hru a na hřišti se začalo více bojovat než hrát fotbal. Po druhé brance Meteoru viktoriáni znervozněli a začali kupit chyby.  Přesto dokázali ještě několikrát zahrozit a Chasinem, či Likem, bohužel již bez gólového efektu. "V „křečovitém“ závěru jsme neproměnili samostatný nájezd, ani přímý kop ze slibné vzdálenosti a tak utkání skončilo remízou 3:3."