Zápas 15. kola I. dorostenecké ligy přinesl souboj domácích viktoriánů s pražskými Bohemians 1905. Úvod utkání patřil domácím, již ve třetí minutě se trefil střelou k tyči Vondráček, když zužitkoval odražený míč po zakončení Doležala. Ve 20. minutě mohl zvýšit Pernglau, ale mířil nad odkrytou branku Bohemians.

Zápas 15. kola I. dorostenecké ligy přinesl souboj domácích viktoriánů s pražskými Bohemians 1905. Úvod utkání patřil domácím, již ve třetí minutě se trefil střelou k tyči Vondráček, když zužitkoval odražený míč po zakončení Doležala. Ve 20. minutě mohl zvýšit Pernglau, ale mířil nad odkrytou branku Bohemians.

Ve 27. minutě byl Hrdlička sám před Dočekalem, ale znovu byl úspěšnější brankař hostů. Ve 36. minutě postupoval sám na Dočekala Doležal, volil technické zakončení s kterým si Dočekal poradil. Ve 43. minutě a 45. minutě měli znovu vyložené šance Pernglau s Hrdličkou, ale znovu byl úspěšnější Dočekal.

V 55. minutě stálo při hostech štěstí, když Hrdlička trefil z volného přímého kopu břevno. V 57. minutě měli svoji příležitost klokani, po rohovém kopu a hlavičce Bartáka, vyhlavičkoval míč z odkryté branky Domabyl. Gólovou pojistku si domácí schovali na 82. minutu, kdy se po spolupráci s Doležalem trefil střelou k tyči Hrdlička 2:0.

„V prvním poločase jsme soupeře přehrávali a vytvořili si spoustu brankových příležitostí. Pokud bychom přidali další branky, pravděpodobně bychom rozhodli zápas dříve. Ve druhé půli se Bohemians zlepšili a částečně vyrovnali hru, i přesto jsme ale měli zápas rozhodnout dříve než v závěrečných minutách,“ komentoval vítězné utkání trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – Bohemians 1905 2:0 (1:0)

Branky: Vondráček, Hrdlička
Sestava: Šiman – Vondráček, Domabyl, Piroch, Palka – Hradecký, Doležal, Mariánus (76. Soroka) – Bešta (62. Lešek), Hrdlička (84. Holub), Pernglau. Trenéři: Kohout, Schveinert, Ticháček