V prvním domácím utkání přivítali dorostenci Viktorie Plzeň U17 na hřišti v Luční ulici severočeský Most.     „Soupeř využil naší nekoncentrovanosti...

„Soupeř využil naší nekoncentrovanosti v úvodu utkání a v 5min. jsme zbytečně darovali Mostu pokutový kop, který jiri_zilak_roz.jpgLongauer s přehledem proměnil (0:1). Obdržená branka nás zaskočila,“ přiznává trenér Jiří Žilák. Viktoriánům se nedařila kombinace a zbytečně ztráceli jednoduché přihrávky. Šance na vyrovnání si přesto vytvořili, ale Hamerník, ani po něm Vaníček, jehož hlavičku zastavilo břevno, úspěšní nebyli. Meszárosovo dalekonosná střela skončila v náručí hostujícího brankáře. „Ve druhém poločase jsme hráli mnohem aktivněji. Zlepšili jsme pohyb, zpřesnili jsme kombinaci a výsledkem bylo veliké množství brankových příležitostí.“ Do šancí se dostal nejprve po krásné akci Sýkora, jehož střelu mostecký brankář kryl. Zázračným zákrokem vytěsnil také Lukešovu střelu a ani Končalova šance brankou neskončila. „Vyrovnání jsme se dočkali až v 68.min, kdy se Krmenčíkova střela dostala k osamocenému Lukešvi, který pohotově zakončil (1:1). Utkání jsme chtěli vyhrát. V posledních minutách jsme hodně riskovali, ale ze závěrečného tlaku jsme si vytvořili jen několik závarů, které obětavě bránící Most ubránil. Hosté dokázali vytěžit z minima maximum a odvážejí si z Plzně bod