V posledním utkání na hřištích soupeřů nastoupili dorostenci Viktorie U16 na hřišti Ruzyně proti domácí FK Dukla Praha. Domácí hráči začali zápas náporem, když se zpočátku prosazovali díky standardním situacím.

"V 10. minutě po naší nepřesnosti v rozehrávce se Dukla dostala do šance, ale chyběla jí přesnost v zakončení. Po této situaci jsme dokázali hru uklidnit a v 16. min jsme vedli 0:1 po vlastní brance soupeře," popisoval dění na hřišti trenér Jakub Havránek. Minutu na to brankář hostí Turek vyrazil hezkou střelu domácích. Ve 27. min po chybě na levé straně viktoriánů už ale soupeř byl přesný a vyrovnal – 1:1. "Hned v následující minutě jsme prohrávali o dvě branky po naší chybě ve středu hřiště a přihrávce za naši obranu – 2:1." Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a ve 33. min se po centru Domabyla prosadil Černý. Minutu před koncem poločasu měl ještě opět Černý příležitost ke skórování, ale trefil pouze brankáře.

V 54. min do třetice Černý v zakončení mířil do tyče. V 68. minutě dal na 2:3 Mlynařík po hezké přihrávce do pokutového území od Filipce a prodloužení míče patou od Černého. Další ukázková akce po ose Vojtko – Mlynařík - Filipec byla k vidění v 76. min, když na jejím konci přišla špatná střela Filipce nad branku. Vyrovnáno bylo opět v 79. min – tedy minutu před koncem utkání, kdy se domácí prosadili po závaru před brankou Viktorie.

"První poločas byl z naší strany neurovnaný se spoustou nevynucených chyb v zakládání útoků. Ve druhém poločase jsme se již přece jenom více zklidnili po zisku míče a můžeme pouze litovat neproměněných šancí Filipce a Černého," končil hodnocení trenér Havránek.