V předposledním kole 1. dorostenecké ligy cestovali Viktoriáni na hřiště FK Mladá Boleslav. Zápas se hrál na výborně připraveném trávníku, bohužel ho kazil velmi silný vítr.

V předposledním kole 1. dorostenecké ligy cestovali Viktoriáni na hřiště FK Mladá Boleslav. Zápas se hrál na výborně připraveném trávníku, bohužel ho kazil velmi silný vítr.

Zápas začali mnohem lépe hosté, ve 4. minutě se uvolnil Hrubý, přihrál Hoffmannovi, který střelou bez přípravy rozvlnil sí a poslal hosty do vedení 0:1. V 8. minutě se po kombinační akci dostal k míči znovu Hoffmann a z hranice velkého čtverce vystřelil, brankař Borecký jeho pokus chytil. Domácí se do zakončení dostali po rohovém kopu, kdy hlavičkoval nad M. Šastný. Ve 20. minutě mířil z dobré pozice Hrubý vedle branky, a tak udeřilo na druhé straně, brejkovou akci domácích hráčů zakončil střelou pod břevno Honc 1:1. Hosté se dostali do další příležitosti Hoffmannem, jeho zakončení těsně minulo tyč Boreckého branky. Ve 44. minutě mohl strhnout vedení Vrhel, ale v jasné pozici před domácí brankou nedokázal míč poslat do sítě.

Ve druhém poločasu, střílel v 53. minutě Chmiel nad branku, na druhé straně se uvolnil Mižič, ale rovněž mířil nad branku. V 61. minutě se do míče opřel Filinger a Borecký vyrazil na rohový kop. V závěru se střídali akce na obou stranách a oba týmy měli velký počet rohových kopů, po jednom z nich v 80. minutě zakončil Hrubý, ale obránce domácích střelu vyrazil na rohový kop. "Zápas jsme začali velmi dobře a šli rychle do vedení, pokračovali jsme v aktivitě, ale často nám chyběla přesnější kombinace. Domácí velmi bojovali a soustředili se na zataženou obranu a rychlé protiútoku, z jednoho takového nám vyrovnali,"