Tříbodové vykročení do jarní části za sebou mají dorostenci Viktorie Plzeň U17, kteří v sobotu na hřišti v Luční ulici přehráli soupeře z Mostu.

Tříbodové vykročení do jarní části za sebou mají dorostenci Viktorie Plzeň U17, kteří v sobotu na hřišti v Luční ulici přehráli soupeře z Mostu.

„V prvním poločase jsme byli mužstvem, které ovládlo hru. Nevhodným řešením finální fáze jsme se však připravovali o brankové příležitosti. Nebezpečnou střelu Mička vyrazil hostující brankář Juska,“ popisoval zápas trenér Jiří Žilák. Do vedení se viktoriáni dostali ve 36.minutě. Dobře rozehraný rohový kop dorazil do branky Štěpán - 1:0.

Úvod druhého poločasu byl ale ze strany domácích hráčů plný nepřesností a zbytečných ztrát míče. Hosté se dostali do několika rychlých protiútoků a po jednom z nich dokázali ve 45.minutě vyrovnat . Následnou šanci Mostu vyrazil brankář Šiman. Ve 49.minutě po kombinační akci přihrál Doležal Mičkovi, který krásnou střelou dostal Viktorku do vedení - 2:1. O dalších sedmnáct minut později se po součinnosti Kadlece a Štěpána trefil znovu Mičko - 3:1.

„V této fázi utkání jsme již soupeře přehrávali. Na konečných 4:1 poté ještě upravil po hezké přihrávce Kadlece Knotek. V utkání jsme zaslouženě zvítězili. V naší hře však bylo veliké množství nepřesností, které budeme chtít odstraňovat