První minuty utkání České ligy dorostu U18 přinesly zajímavé situace na obou stranách.. Hradec nejprve ohrozil Brychovu branku po rychlé akci na pravé straně, ale ve 4.min se již radovali viktoriáni z úvodní branky.

První minuty utkání České ligy dorostu U18 přinesly zajímavé situace na obou stranách.. Hradec nejprve ohrozil Brychovu branku po rychlé akci na pravé straně, ale ve 4.min se již radovali viktoriáni z úvodní branky.

Avdič vysunul Rusňáka, který našel před brankou volného Končala, pro kterého nebyl problém šanci proměnit (1:0). Ve 24.min Avdič trefil břevno Cinkovo branky a do šance se dostal také Lukeš. Skóre utkání se do poločasové přestávky však neměnilo. "Ve druhém dějství jsme si vytvořili převahu a také brankové příležitosti. Ve hře se však objevovalo množství nepřesností, kterými jsme se připravovali o souvislé kombinační akce," popisoval zápas trenér Jiří Žilák. V 56.min zvýšila Viktoria vedení na 2:0. Lukeš vybojoval míč na útočné polovině a střelou k tyči vstřelil druhý gól. Další branky mohl přidat opět Avdič (břevno), Hvězda, který se v pokutovém území krásně uvolnil, ale jeho akce brankou neskončila. V závěru utkání Brych vyrazil střelu hostujícího útočníka. "V náročném utkání jsme zaslouženě zvítězili. Herní výkon nám však naznačil nedostatky, které se budeme snažit neustále odstraňovat," dodal trenér.