Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Jiří Piroch odchází na půlroční hostování do Jablonce, Jan Suchan do Senice
13.02.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Jiří Piroch odchází na půlroční hostování do Jablonce, Jan Suchan do Senice

Stoper Jiří Piroch se po návratu z úspěšného hostování v Pardubicích stěhuje opět o dům dál, tentokráte do prvoligového Jablonce, kde uspěl na herní zkoušce. Záložník Jan Suchan pak odchází do slovenské Senice. Oba v nových týmech budou působit půl roku na hostování.

Dvaadvacetiletý stoper zamířil s Jabloncem na soustředění v Portugalsku. Za severočeský celek zde dokonce v utkání se švédským Dalkurdem dával branku. V generálce se Štěchovicemi pak nastoupil ve stoperské dvojici s Luďkem Pernicou, který se ke kádru Viktorie připojí v létě. Na zkoušce jablonecké trenéry zaujal a tak zde stráví hostování po dobu jarní části sezony.

„Jiří Piroch je mladý a perspektivní hráč. Potřebuje mít herní vytížení, hostování v prvoligovém celku pro něj bude ideální příležitostí, jak získat cenné zkušenosti,“ okomentoval šanci tohoto mladíka generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek. Talentovaný stoper působil v kalendářním roce 2017 v druholigových Pardubicích, kde během podzimu v 15 utkáních nastřílel 3 branky.

Na hostování do slovenské Senice pak zamířil Jan Suchan. Příbramský rodák působil v průběhu podzimu na hostování v Teplicích.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál