Jedlička – Jemelka, Hranáč, Dweh – Souaré, Kalvach (C) (77. Traoré), Červ (88. Hejda), Valenta, Cadu (64. Kopic) – Šulc (88. Kliment), Chorý (77. M. Vydra).

Vindahl – Vitík, Panák, Krejčí ml. (C) – Wiesner (57. Mejdr), Sadílek (72. P. Vydra), Laçi, Ryneš – Karabec (57. Kuchta), Olatunji (57. Kairinen), Haraslín (57. Birmančević).

Branky: 45. Chorý, 49. Panák (vl), 62. Šulc, 70. Chorý

ŽK: 25. Cadu, 56. Dweh, 73. Šulc, 90+3. Souaré – 45. Sadílek, 45+3. a 52. Krejčí ml., 59. Mejdr, 90. Kairinen

Rohy: 7 - 2

Ofsajdy: 1 - 1

Fauly: 13 - 10

Diváci: 11611

V rámci šlágru 24. kola FORTUNA:LIGY se ve Štruncových Sadech střela Viktoria s pražskou Spartou. Plzeňští čtyřmi brankami sestřelili Letenské.

Úvod zápasu přinesl taktické šachy, první střela přišla až ve dvanácté minutě. Tu si připravil Qazim Laci, ale jeho pokus mířil na tribunu. O dvě minuty později se do sprinterského souboje dostal Robin Hranáč a Victor Olatunji. Sparanský útočník v pokutovém území přihrál do šance na Lukáše Haraslína. Do toho se přiřítil Václav Jemelka, který mu pohotově odebral míč a zamezil tak ve střele na plzeňskou svatyni.

Další šance přišla deset minut před koncem prvního dějství. LukᚠKalvach zkusil z přímého kopu ohrozit Petera Vindhala, dánský brankář byl však pozorný a nenechal se překvapit. Nadšení v Doosan Areně přišlo v samém závěru poločasu. LukᚠČerv nejprve získal míč a následně ho vypálil na sparanskou branku, Peter Vindhal míč však jen vyrazil před sebe a pohotový TomᚠChorý dorazil balon za brankovou čáru. Viktoria si tak odnesla do kabin jednobrankový náskok.

Vstup do druhé půle Viktorínům vyšel naprosto famózně. Po rohovém kopu obrana Sparta odvrátila míč pouze na kopačky Cheicka Souarého, který z voleje vypálil a s pomocí teče Filipa Panáka vstřelil druhou branku červenomodrých. Chvíli po brance Souarého fauloval podruhé na žlutou kartu a rozhodčí následně vytáhl kartu barvy červené a sparané dohrávali v deseti.

V šedesáté druhé minutě bylo v Doosan Areně opět o kus veseleji. Po fantastické práci Lukáše Červa přišla přihrávka na Pavla Šulce a už to bylo o tři góly! To stále nebylo ze strany Viktorie všechno. V sedmdesáté minutě se hlavou prosadil znovu TomᚠChorý, Štruncovy Sady se otřásaly v základech.

Do konce zápasu Viktoria Spartě už nic nedovolila. Dvě minuty před koncem se ke střele hlavou dostal Ibrahim Traoré, jeho pokus ale gólman Pražanů odvrátil na rohový kop. Šlágr kola tak naprosto ovládla Viktoria a porazila Spartu 4:0.