Po čtvrtečním vítězství v Berouně nastoupili mladí Viktoriáni hned v sobotu proti daleko kvalitnějšímu soupeři, Slavii Praha. S ohledem na velkou marodku muselo nastoupit opět několik hráčů z mladšího ročníku. V 10.minutě po ztrátě míče u postraní čáry a špatně vyřešeném bránění 1 na 2 zakončoval hostující útočník z malého čtverce zcela osamocen – 0:1.

Po čtvrtečním vítězství v Berouně nastoupili mladí Viktoriáni hned v sobotu proti daleko kvalitnějšímu soupeři, Slavii Praha. S ohledem na velkou marodku muselo nastoupit opět několik hráčů z mladšího ročníku. V 10.minutě po ztrátě míče u postraní čáry a špatně vyřešeném bránění 1 na 2 zakončoval hostující útočník z malého čtverce zcela osamocen – 0:1.

V 17.minutě po rohovém kopu zůstal opět nepokrytý hostující hráč ve vápně a z malého čtverce střílel pod břevno – 0:2. V 19.minutě si Jakub Kopřiva narazil s Lukášem Mudrou, jeho střelu však vyrazil brankář na roh. Ve 24.minutě centr zleva po zemi, k míči se dostal o chviličku dřív hráč Slavie než nᚠbrankář Josef Balcar – 0:3. Ve 28.minutě zahrávali mladí viktoriáni rohový kop zprava a po „voleji“ Samuela Pfejfera zazvonila tyč. Ve 41.minutě po špatné zpětné přihrávce šel soupeřův útočník sám na brankáře, ale střílel vedle.

V 50.minutě kopala Slavia po faulu trestný kop z 18 metrů, naštěstí jen do břevna. V 53.minutě po lobu za domácí obranu již hostující útočník zúročil své postavení před Josefem Balcarem – 0:4. V 57.minutě jsme mohli opět inkasovat,když po centru na zadní tyč zazvonilo břevno plzeňské branky. V 61.minutě domácí ztratili na polovině hřiště míč a po rychlém přechodu šel hostující hráč opět sám na domácí branku a proměnil – 0:5.

„S utkáním nemůžeme být spokojeni, protože při celkovém pohledu jsme obstáli pouze ve hře mezi oběma „šestnáctkami“. V efektivitě útočné fáze a soudržnosti v obraně byl soupeř lepší a tím si vítězství zasloužil. Poděkovat bychom chtěli klukům z U14 Graicarovi, Azbergerovi a Čihákovi,  kteří nás v tomto utkání doplnili,“ uvedl trenér Štěpán Havránek.