V zápase 21. kola I. dorostenecké ligy hráli domácí viktoriáni proti týmu Zbrojovky Brno. V samotném začátku utkání chyboval Denk, když svým podklouznutím nabídnul vyloženou šanci Přichystalovi, který proměnil 0:1. Domácí však brzy odpověděli, když se po ideálním uvolnění od Hrdličky prosadil střelou k tyči Mariánus 1:1.

V zápase 21. kola I. dorostenecké ligy hráli domácí viktoriáni proti týmu Zbrojovky Brno. V samotném začátku utkání chyboval Denk, když svým podklouznutím nabídnul vyloženou šanci Přichystalovi, který proměnil 0:1. Domácí však brzy odpověděli, když se po ideálním uvolnění od Hrdličky prosadil střelou k tyči Mariánus 1:1.

Obrat v zápase přinesla 30. minuta, Doležal ideálně uvolnil Mariánuse, který svojí druhou brankou v zápase upravil na 2:1. Za chvíli však bylo znovu srovnáno, když se ve 32. minutě prosadil po rohovém kopu Krejčíř 2:2. Ve druhém poločasu se odehrávalo vyrovnané utkání, o kterém rozhodla 82. minuta a branka domácího Sýse, když se trefil z hranice velkého vápna a určil tak konečnou podobu výsledku 3:2.

„První dvě branky padly po hrubých chybách stoperů na každé straně, nám se však podařilo zápas otočit. Oboustranně to bylo poměrně zajímavé utkání, ve kterém jsme byli díky brance v závěru šastnější,“ hodnotil zápas trenér Jiří Kohout.