Po vyrovnaném prvním poločase se nakonec ve 23. kole České ligy žáků U15 radovali z vítězství domácí mladíci Viktorie Plzeň, kteří porazili MAS Táborsko. Skóre utkání otevřel již ve druhé minutě LukᚠTomášek, který zužitkoval ideální přihrávku Martina Suchého za obranu soupeře – 1:0. Toto vedení ale nevydrželo dlouho, protože v šesté minutě po laciné ztrátě míče ve středu pole soupeř z Tábora vyrovnal – 1:1.

Po vyrovnaném prvním poločase se nakonec ve 23. kole České ligy žáků U15 radovali z vítězství domácí mladíci Viktorie Plzeň, kteří porazili MAS Táborsko.

Skóre utkání otevřel již ve druhé minutě LukᚠTomášek, který zužitkoval ideální přihrávku Martina Suchého za obranu soupeře – 1:0. Toto vedení ale nevydrželo dlouho, protože v šesté minutě po laciné ztrátě míče ve středu pole soupeř z Tábora vyrovnal – 1:1.

Druhý poločas začal v podobném duchu jako ten první. Ve 38. minutě se po hezkém uvolnění v situaci jeden na jednoho na hranici vápna gólově prosadil Luděk Soušek – 2:1. V 52. minutě přišla povedená kombinační akce z levé strany, která byla zakončená LukᚠMandíkem – 3:1. V poslední minutě zápasu vystřelil ze střední vzdálenosti Dominik Bláha a upravil tak konečný stav na 4:1.

„Trpělivou hrou, kdy jsme byli výrazně lepší v držení míče jsme utkání zaslouženě dotáhli do vítězného konce. Jsme rádi, že se o čtyři branky podělili čtyři hráči, což svědčí o zapojení většího počtu hráčů do koncovky,“ shodli se na hodnocení trenéři Filip Linhart a Štěpán Havránek.