K zápasu se Slavií nastupoval plzeňské fotbalistky s velkými starostmi, nebo měly třináct hráček soupisce. Bylo tedy nutno sáhnout k výpomoci z týmu žaček, kde získaly dvě platné posily – Prokopovou a Rackovou. Obě byly na hřišti vidět v tom správném slova smyslu.

K zápasu se Slavií nastupoval plzeňské fotbalistky s velkými starostmi, nebo měly třináct hráček soupisce. Bylo tedy nutno sáhnout k výpomoci z týmu žaček, kde získaly dvě platné posily – Prokopovou a Rackovou. Obě byly na hřišti vidět v tom správném slova smyslu.

„Jedinou hráčku na střídání jsem do hry musel poslat již ve 20. minutě, kdy se zranila Chocholoušková,“ upřesňuje problémy se sestavou trenér Karel Fajfrlík. Zápas byl poměrně vyrovnaný a bojovný. Nikdo nechtěl dát soupeřovi ani metr hřiště zdarma. „Ale my jsme bojovali více.“ Ve 29. minutě uvolnila v Plzni hostující Šrámková právě ze Slávie Svitkovou a ta technicky přelobovala brankářku – 1:0. „Tak skončil i první poločas,  na jehož konci jsem měl pocit, že nám trochu ubývají síly a soupeř získává převahu

Ve druhém poločase si ale plzeňské fotbalistky sáhly „na dno“ a hru opět srovnaly. Právě žačka Racková měla branku na kopačce, ale trefila jen tyč. Vzápětí spálila dvě velmi nadějné šance Votíková. A tak opět platilo nedᚠ– dostaneš.  Soupeři se v 55. minutě podařilo vyrovnat. „Celý zápas holky šlapaly nadoraz. Utkání bylo nejen bojovné, ale i pohledné. Za takovou podívanou se na fotbal chodí. Všem se utkání muselo líbit a diváci to také dávali najevo. Děkuji všem děvčatům za předvedený výkon a divákům za povzbuzování. Jako trenér mám nádherný pocit, když zraněné hráčky, pokopané, ošetřované  nevidí jinou cestu, než se co nejdříve vrátit na hřiště. Je to parta fotbalových bojovnic,“ pochvaloval si trenér.

FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha 1:1