Utkání, které bylo bohaté na branky nezačali viktoriáni U16 nejlépe a již ve druhé minutě utkání  inkasovali gól, když se soupeř prosadil po zaváhání na levé straně....

„Bohužel stejná hrubka z levé strany přišla hned 7. minutě a Bohemka vedla 2:0. My jsme opět klasicky hrozili z dobře nacvičených standardních situacích a po jedné z nich jsme vsítili branku v 19. minutě Matějkou. Bohužel díky naší nekoncentrovanosti Bohemka hned z následujícího útoku dala další gól na 3:1. Osm minut nato ale po pěkné individuální akci Filipce střelil kontaktní branku Vondra.

lubos_havranek_roz.jpgDo druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a v 50. minutě si Jarina naběhl pěkně na průnikovou přihrávku Matějky a po nájezdu sám na brankáře vyrovnal na 3:3. Z podobné akce v 58. minutě nás Jarina dostal do vedení – 3:4. Ale ani to nebyl konec. Po sérii nešastných situacích soupeř v 66. minutě vyrovnal na končených 4:4.

V utkání se projevilo zlepšení především v kolmé a nebezpečné hře pro soupeře, hráčům se dařil i vysoký presink. Škoda jen, že jsme vlastními chybami utkání Bohemce zjednodušili. Dvakrát jsme prohrávali o 2 branky a musíme kluky pochválit za to, že těžký vývoj utkání zvládli. Dokázali utkání otočit a nakonec dovést do remízového stavu. V dalším kole máme volno, takže máme dostatek času se kvalitně připravit na dalšího soupeře, kterým bude SK Slavia Praha,“ okomentoval zápas trenér Jakub Havránek