Díky informacích od trenéra Jiřího Kohouta se opět můžeme přenést do Mexika, kde momentálně probíhá světový šampionát hráčů do 17 let a plzeňskou Viktorii zastupují jak útočník Daniel Černý, tak i šéftrenér viktoriánské mládeže, Jiří Kohout, coby asistent trenéra Josefa Csaplára.

Díky informacích od trenéra Jiřího Kohouta se opět můžeme přenést do Mexika, kde momentálně probíhá světový šampionát hráčů do 17 let a plzeňskou Viktorii zastupují jak útočník Daniel Černý, tak i šéftrenér viktoriánské mládeže, Jiří Kohout, coby asistent trenéra Josefa Csaplára.

Česká reprezentace má za sebou první utkání. Přestože byli naši mladíci během celého utkání lepším a fotbalovějším týmem, soupeř je vyškolil z produktivity. "Ten, kdo zápas viděl, musí uznat, že jsme byli lepší. Bohužel zápas ovlivnila poměrně rychlá branka v páté minutě z pětadvaceti metrů," popisuje zmíněný zápas Jiří Kohout. "Dalším klíčovým momentem byla situace z 25. minuty, kdy jsme promarnili stoprocentní šanci." Samotný zápas sledovalo v Torreónu patnáct tisíc diváků. "Atomosféra byla skvělá." Ve druhém utkání ve skupině zvítězil Nový Zéland nad Uzbekistánem 4:1. "Nás čeká ve středu od 18. hodin klíčové utkání s Novým Zélandem, tak nám všichni držte palce," dodává Kohout.