Puma banner vlevoNabídni své místo
FCVP Jablonec sky
Jan Kovařík prodloužil smlouvu do června 2018
30.05.2015
FCVP
Novinky

Jan Kovařík prodloužil smlouvu do června 2018

Viktoria Plzeň si pojistila služby dalšího fotbalisty, který se v právě končící sezóně zasadil o zisk mistrovského titulu. S klubem ze západočeské metropole prodloužil do června 2018 smlouvu Jan Kovařík.

„Honza patří v domácí soutěži mezi nejlepší hráče na své pozici, což dokazoval průběhu celého ligového jara. Dostal se do obrovské herní pohody, táhl ofenzivu Viktorie, byl povolán do národního týmu. I v období, kdy nedostával tolik herních příležitostí, navíc prokazoval v tréninku extrémní pracovitost a poctivost. Cílevědomost a smysl pro týmový úspěch jsou jeho nejlepší charakteristikou. Jsme velmi rádi, že se Honza rozhodl spojit svoji budoucnost s Viktorií na další tři roky,“ řekl na adresu šestadvacetiletého záložníka generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Možnost prodloužení kontraktu v Plzni mě velmi potěšila, nebylo o čem přemýšlet. Oslavy tituly byly nádherné, nicméně věřím, že hodně úspěchů máme teprve před sebou. Budu se snažit ze všech sil, abych přispěl k cestě do evropských pohárů i úspěšnému vystupování v rámci české nejvyšší soutěže,“ dodal po podpisu kontraktu Jan Kovařík.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál