Viktoria Plzeň si pojistila služby dalšího fotbalisty, který se v právě končící sezóně zasadil o zisk mistrovského titulu. S klubem ze západočeské metropole prodloužil do června 2018 smlouvu Jan Kovařík.

„Honza patří v domácí soutěži mezi nejlepší hráče na své pozici, což dokazoval průběhu celého ligového jara. Dostal se do obrovské herní pohody, táhl ofenzivu Viktorie, byl povolán do národního týmu. I v období, kdy nedostával tolik herních příležitostí, navíc prokazoval v tréninku extrémní pracovitost a poctivost. Cílevědomost a smysl pro týmový úspěch jsou jeho nejlepší charakteristikou. Jsme velmi rádi, že se Honza rozhodl spojit svoji budoucnost s Viktorií na další tři roky,“ řekl na adresu šestadvacetiletého záložníka generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Možnost prodloužení kontraktu v Plzni mě velmi potěšila, nebylo o čem přemýšlet. Oslavy tituly byly nádherné, nicméně věřím, že hodně úspěchů máme teprve před sebou. Budu se snažit ze všech sil, abych přispěl k cestě do evropských pohárů i úspěšnému vystupování v rámci české nejvyšší soutěže,“ dodal po podpisu kontraktu Jan Kovařík.