Nováčka soutěže hostí v neděli dopoledne na hřišti v Luční ulici juniorský tým Viktorie Plzeň. Od 10.15 hodin se na hřišti s umělým povrchem utká v rámci druhého kola ČFL s MFK Chrudim.

Nováčka soutěže hostí v neděli dopoledne na hřišti v Luční ulici juniorský tým Viktorie Plzeň. Od 10.15 hodin se na hřišti s umělým povrchem utká v rámci druhého kola ČFL s MFK Chrudim.

Nováček soutěže, který vznikl sloučením klubů AFK a SK, postoupil do ČFL z druhého místa divize skupiny C. V prvním utkání, které hrál v domácím prostředí před šesti stovkami diváků, zvítězil nad Ovčáry 2:0. Naopak Viktoria nestačila na exdruholigové Kladno a prohrála 2:5, když po prvním poločasu vedla na hřišti soupeře 2:0. „Bohužel ve druhém poločasu přišel herní výpadek a na inkasované branky mladý tým již nedokázal odpovědět,“ připomenul první duel trenér Jiří Skála. „Zmíněné utkání jsme s hráči rozebrali, doufám, že se poučili, a že se neděli budou prezentovat tou hrou, kterou jsme předváděli v prvním poločasu.“

Cíl pro nadcházející utkání je podle kouče zřejmý. „Chceme odčinit porážku a připsat si tři body. Povinnost nám velí doma vyhrávat,“ říká s přesvědčením. Zatímco v prvním utkání chyběl pro zdravotní komplikace útočník Dominik Mandula, tentokrát bude kádr kompletní. „Dominik již trénuje a pro utkání by měl být připraven,“ upřesňuje kouč. Informací z tábora soupeře prý mají trenéři dostatek.„Pochopitelně, že jsme si informace sháněli a máme představu o jeho kvalitách. Víme, že nás čeká těžký soupeř, který má kvalitní tým a řadu zkušených hráčů