Po výhrách nad Jabloncem a Českou Lípou prohráli fotbalisté juniorského týmu Viktorie Plzeň na hřišti Motorleru, když zápas dohrávali bez vyloučeného Hájovského.

Po výhrách nad Jabloncem a Českou Lípou prohráli fotbalisté juniorského týmu Viktorie Plzeň na hřišti Motorleru, když zápas dohrávali bez vyloučeného  Hájovského.

Umělka menších rozměrů nahrávala spíše domácím fotbalistům, kteří vycházeli ze zabezpečené obrany a spoléhali především na dlouhé míče za plzeňskou obranu. V 15. minutě se poprvé trefil Pyšek, když se k němu dostal ody tyče odražený míč po standardní situaci - 1:0. Mladí viktoriáni se jen těžko prosazovali proti důrazné hře domácích hráčů. "Bohužel jsme nezopakovali výkon z předešlých zápasů," komentoval zápas trenér Milan Matejka.

Viktoria druhý poločas začala přeci jen aktivněji se snahou o kombinační hru. Jenže snahu zmařilo vyloučení Hájovského v 73. minutě. Hráči Motorletu dokázali přesilovku využít ke vstřelení druhé branky, opět Pyškem - 2:0. "Domácí si sami nevypracovali za celý zápas vyloženou šanci, ke gólům jsme jim pomohli našimi individuálnímu chybami."

SK Motorlet Praha – FC Viktoria Plzeň B 2:0