Fotbalisté juniorského týmu Viktorie Plzeň dokázali remízovat na horké půdě v Ovčárech 1:1, když domácí zachraňovali bod necelou čtvrthodinu před koncem. Pro viktoriány je to...

Fotbalisté juniorského týmu Viktorie Plzeň dokázali remízovat na horké půdě v Ovčárech 1:1, když domácí zachraňovali bod necelou čtvrthodinu před koncem. Pro viktoriány je to třetí nerozhodný výsledek v řadě za sebou.

martin_lepeskaroz.jpgZápadočeši nastoupili na hřišti nováčka hned se šesticí hráčů širšího kádru áčka a od samého úvodu byli fotbalovějším týmem, což domácí doháněli bojovností. Již v páté minutě zahrozila Viktoria po rohovém kopu, Staněk však hlavou mířil nad. To ale byla pro následující minuty první části poslední příležitost a to na obou stranách. "Myslím si, že na to jaký jsme měli kádr, mohl být výkon lepší," posteskl si asistent trenéra Martin Lepeška. "Zbytečně jsme ztráceli při přechodové fázi mnoho míčů.“ Hrálo se tak především po obě šestnáctky, kde bezchybně úřadovaly obrany.

Stejný obraz hry přinášel i začátek druhého poločasu. V 61. našel Süsser volného Rezka, a ten chytře přeloboval domácího brankáře Straku – 0:1. O patnáct minut později zahrávali domácí rohový kop. Brankář Poštulka sice míč chytil, ale po kontaktu s domácím hráčem jej pustil, k dorážce se dostal Jeník a skoroval – 1:1. „Nakonec je remíza asi spravedlivá, i když jsme měli na to vyhrát.“ Po přestávce zaviněné zraněním se poprvé představil Mandous. „Odehrál si své i když zápasový deficit byl znatelný.“ V příštím kole hostí Viktoria Slovan Varnsdorf.

TJ Sokol Ovčáry - FC Viktoria Plzeň B 1:1