Ve 14. kole hráli viktoriáni U19 na půdě ostravského Baníku, přesněji řečeno ve Vítkovicích. Zápas se hrál na hlavním stadionu. Ve 12. minutě zápasu přihrál Lukeš do šance Černému, který sám před brankařem Macejem neproměnil. V 16. minutě měli podobnou příležitost domácí, ale Stratilovo zakončení Švihořík kryl.

Ve 14. kole hráli viktoriáni U19 na půdě ostravského Baníku, přesněji řečeno ve Vítkovicích. Zápas se hrál na hlavním stadionu. Ve 12. minutě zápasu přihrál Lukeš do šance Černému, který sám před brankařem Macejem neproměnil. V 16. minutě měli podobnou příležitost domácí, ale Stratilovo zakončení Švihořík kryl.

Ve 20. minutě hosté vstřelili vedoucí branku po akci Bečky, který našel Černého a ten obloučkem přes Maceje otevřel skóre 0:1. Ve 28. minutě měl druhou branku na kopačce Černý po akci Končala, ale netrefil téměř odkrytou branku. Ve 33. minutě měl Stratil velkou příležitost, když postupoval sám na Švihoříka, ale branku netrefil. Ve 39. minutě domácí srovnali po akci středem, když se trefil Byrtus.

Ve druhém poločasu v 53. minutě měl velkou šanci Končal, když se uvolnil v pokutovém území a sám před brankařem přestřelil. V 65. minutě se prosadil po levé straně Končal, obešel protihráče a domácí obránce jej fauloval, nařízený pokutový kop ten samý hráč proměnil 1:2. V 81. minutě mohl přidat gólovou pojistku Hradecký, ale trefil pouze Maceje. Domácím se vyvedl závěr zápasu, když se v 89. minutě po chybě obrany prosadil střídající Juranek 2:2. V nastavení se po rychlém protiútoku povedlo domácím strhnout vedení na jejich stranu, když se nadvakrát prosadil Byrtus, 3:2.

„Celé utkání provázela řada nepřesností, ale i přesto jsme si šance vytvořili, nutno podotknout, že domácí také. O výsledku zápasu rozhodli poslední tři minuty, které byly z naší strany katastrofální,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

Baník Ostrava – Viktoria Plzeň 3:2 (1:1)

Branky Viktorie: Černý, Končal
Sestava:  Švihořík – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Vaňous – Jarina (75. Domabyl), Hradecký, Šípek  – Lukeš (56. Hvězda), Černý, Končal (77. Krčál). Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša