Předposlední kolo ČLSŽ U15 se hrálo na UMT v Luční ulici, kam zavítal soupeř z Jindřichova Hradce. Po celé utkání měli domácí sice průběh zápasu pod kontrolou, ale bez většího gólového efektu. V 9.minutě rozehrál roh na krátko LukᚠMudra s Martinem Rychnovským, odcentroval na zadní tyč, kde Samuel Pfejfer hlavou vrátil míč na malý čtverec a naběhnutý Filip Vacovský jej usměrnil opět hlavou do branky – 1:0.

Předposlední kolo ČLSŽ U15 se hrálo na UMT v Luční ulici, kam zavítal soupeř z Jindřichova Hradce. Po celé utkání měli domácí sice průběh zápasu pod kontrolou, ale bez většího gólového efektu. V 9.minutě rozehrál roh na krátko LukᚠMudra s Martinem Rychnovským, odcentroval na zadní tyč, kde Samuel Pfejfer hlavou vrátil míč na malý čtverec a naběhnutý Filip Vacovský jej usměrnil opět hlavou do branky – 1:0.

Ve 20.minutě uvolnil Martin Rychnovský na vápně Martina Suchého, ten po otočení se vystřelil, gólman však jeho pokus vyrazil na roh. Ve 26.minutě se osmělili také hosté a po rychlém protiútoku stříleli vedle branky Josefa Balcara. Ve 33.minutě dokonce střelou za vápnem orazítkovali Josefovo břevno.Ve 37.minutě střílel za vápnem LukᚠMudra, ale i jeho střelu brankář hostí chytil. Ve 47.minutě dostal zprava přihrávku LukᚠMudra, zpracoval míč a druhým dotekem uvolnil nalevo naběhnutého Jakuba Kulhánka, ten křižnou střelou za tyč zvýšil vedení Viktoriánů – 2:0. V 63.minutě musel vyrážet střelu z 18 metrů MatyᚠŠampalík na roh. V 68.minutě střelu Jakuba Kopřivy na dvakrát chytil hostující brankář a i proto skončilo utkání jen dva nula pro domácí.

„Je škoda, že jsme i přes územní převahu nevyvinuli větší tlak na soupeře a nedonutili ho více chybovat již při zakládání akcí. Věřím, že poté by i skóre nezůstalo jen na tak nízké hranici. Předvedená hra postrádala větší náboj, „agresivitu“ a chu po gólech,“ komentoval zápas trenér Filip Linhart.